Prijswijzigingen 2019

Vanwege aangekondigde prijsstijgingen in met name grondstoffen als papier, karton en plastics zijn wij genoodzaakt per 1 februari 2019 enkele prijswijzigingen door te voeren.
 
Daarnaast hebben stijgende transport, loon- en energiekosten invloed op onze diverse productgroepen. Uiteraard doen wij ons best om de prijsstijgingen tot een minimum te beperken. 
 
Voor nadere toelichting staan onze vertegenwoordigers u graag ter beschikking:
 

H.S.B. HAAFTEN
Verkoopmanager

Albert van den Heuvel
albert@hsb-haaften.nl
0418 - 55 68 05

 

 

 

 

 H.S.B. HAAFTEN
Rayonmanager

Jan-Willem Wouterse
jan-willem@hsb-haaften.nl
0418 - 55 68 18

 

H.S.B. HAAFTEN
Rayonmanager

Maarten Otterspeer
maarten@hsb-haaften.nl
0418 - 55 68 10

 

H.S.B. HAAFTEN
Rayonmanager

Nils Peters
nils@hsb-haaften.nl
0418 - 55 68 28

 

H.S.B. HAAFTEN
Rayonmanager

Peter Vos
peter@hsb-haaften.nl
0418 - 55 68 15

 

Perfecto Caffé

Willem van den Heuvel
willem@perfecto-caffe.nl
0418 - 55 68 13

Perfecto Caffé

Remco van der Pol
remco@perfecto-caffe.nl
06 - 86 86 33 23

Ugolini MT2